O serwisie

Jesteśmy profesjonalnym serwisem samochodów i motocykli marki BMW i Mini we Wrocławiu.

80% obsługiwanych pojazdów stanowią samochody BMW, 10% Porsche, pozostałe 10% to inne marki. 2 lata temu wprowadziliśmy do naszej oferty motocykle – serwis, części oraz akcesoria do jednośladów.

Działalność BMW Stando Serwis rozpoczęliśmy w 1989, a nasza firma jest wpięta do sieci BMW, dzięki czemu mamy możliwość diagnozowania aut gwarancyjnych.

Każde auto na gwarancji jest podpinane do urządzenia diagnostycznego, które po teście raportuje do centrali BMW. Programowanie aut jest wykonywane na fabrycznym sprzęcie BMW z raportem końcowym. Istnieje możliwość sprawdzenia historii serwisowej w modelach, które taką historię posiadają.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w sprawie serwisu, oryginalnych i regenerowanych części lub oferowanych przez nas samochodów BMW z gwarancją.

Opinie klientów

Najlepszy serwis BMW we Wrocławiu

4.6

Klient naszego serwisu BMW we Wrocławiu

michał gluszek

Najlpeszy serwis BMW we Wrocławiu

05/05/2020

Moja przygoda ze Stando zakończyła się pełnym sukcesem i zadowoleniem. Zacznę od tego, że kupiłem jakiś czas temu BMW 750li ze wspaniale uszkodzonym silnikiem 4.4 v8... samochód po zakupie trafił do serwisu BMW w Długołęce, gdzie po całkowitym rozebraniu silnika otrzymałem wycenę naprawy na kwotę łączną 95.000 zł :D Zadzwoniłem do Stando, i Pan Witek zaprosił mnie do siebie. Ustaliliśmy, że podejmą się naprawy i uwaga... przyjęli auto z silnikiem spakowanymi do kartonów... Naprawa trochę zajęła, poskładanie tego, co Panowie z Długołęki zapakowali do kartonów musiało potrwać. Ale za to efekt? TOP! Silnik został poskładany, samochód naprawiony, otrzymałem gwarancję i jak do tej pory, po przejechaniu blisko 40.000 km nic się nie wydarzyło. Jeśli chodzi o obsługę - jest na bardzo wysokim poziomie. Pan Witek to pasjonat, więc podszedł do mnie z wielką atencją i profesjonalizmem. Poświecił dużo czasu na wyjaśnienie wszystkich kwestii związanych z naprawą i odpowiedział na wszystkie pytania :) Na koniec cena... w wielu opiniach pojawia się zdanie, że w Stando jest drogo. Cóż, jeśli chce się mieć tani serwis, kupuje się Fiata :D Niezmienia to faktu, że pierwsza wycena, którą otrzymałem opiewała na 44.000 zł, później w drodze negocjacji doszliśmy do 37.000, a finalnie zapłaciłem 34.000 zł, tak wiec można dojść i w tej kwestii do porozumienia :) Z czystym sumieniem mogę polecić Stando :)

Klient naszego serwisu BMW we Wrocławiu

Konrad W

Najlpeszy serwis BMW we Wrocławiu

15/04/2020

Miejsce godne zaufania, wieloletnie doświadczenie i duża wiedza oraz w pełni profesjonalne zaplecze sprawiają że najbardziej skomplikowane przypadki nie mają tajemnic przed zespołem Stando.

Klient naszego serwisu BMW we Wrocławiu

Tomasz Lopata

Najlpeszy serwis BMW we Wrocławiu

18/05/2020

Polecam z całego serca, bezproblemowy kontakt, bardzo porządna obsługa oraz profesjonalne podejście. Pomimo odwiedzenia wielu mechaników, mój samochód właśnie tutaj został poprawnie zdiagnozowany i dowiedziałem się w końcu na czym stoję, szacunek dla Panów!

Samochody używane z gwarancją

BMW X5 E70

30d M-Pakiet*Aktywny Układ Kierowniczy*HUD*Navi. Pofessional

Przebieg:192000
Skrzynia biegówAutomatyczna
Rodzaj paliwa:Diesel
Używany:

77900 pln z VAT

BMW 518d G30

M-Pakiet 10000 km przebiegu 2018 rok

Przebieg:10000
Skrzynia biegówAutomatyczna
Rodzaj paliwa:Diesel
Używany:

175900 pln z VAT

BMW X5 30d G05

M-Pakiet xDrive 156 km przebiegu 2019 rok

Przebieg:156
Skrzynia biegówAutomatyczna
Rodzaj paliwa:Diesel
Używany:

322000 pln z VAT

Oferta