Regeneracja układów paliwowych

Nasza firma jako jedna z nielicznych zajmuje się regeneracją układów wtryskowych silników diesla po zatartych pompach wysokiego ciśnienia.

W serwisach ASO ta operacja jest wykonywana tylko w jeden sposób. Jest to wymiana wszystkich elementów paliwowych takich jak zbiornik paliwa, pompa wstępna, filtr, pompa wysokiego ciśnienia, przewody paliwowe, wtryskiwacze. Jeżeli auto jest w gwarancji producenta to koszty są po stronie ASO, ale gdy dramat zdarzy się po gwarancji to koszty mogą sięgnąć nawet 38 000 złotych.

W autach powyżej trzech lat często właściciel pojazdu decyduje się na montaż używanych części. Założenie poprawne, ale podczas montażu największym probleme jest usunięcie opiłków z układu paliwowego, które doprowadzą do zniszczenia już wymienionych elementów. Żeby do takich sytuacji nie dochodziło nasza firma wprowadziła usługę czyszczenia układu paliwowego za pomocą specjalnego urządzenia pulsacyjnego. Po wielu tego typu operacjach w samochodach BMW nie zanotowaliśmy ani jednej reklamacji, a koszty naprawy zamykają się w cenie zależnej od rodzaju auta około 10 000 złotych